WYNAJEM SAMOCHODÓW - SAMOCHODY ZASTĘPCZE
BŁONIE

Nasza wypożyczalnia samochodów prowadzi wynajem aut na terenie Błoni i najbliższych okolic. Zadzwoń i zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

W przypadku wynajmu długoterminowego udzielamy znacznych rabatów na wynajem aut. Do każdego wynajmu można dobrać dodatki takie jak nawigacja, foteliki dla dzieci czy tez podkładki, łańcuchy śniegowe, bagażniki dachowe, telefon. 
Pojazdy osobowe w naszej flocie są nowe i zadbane. Przechodzą na bieżąco serwisy w autoryzowanych punktach.

SAMOCHODY ZASTĘPCZE BŁONIE

Jeśli nasz samochód uległ awarii w wyniku kolizji drogowej, nie zawsze jesteśmy zmuszeni do korzystania ze środków transportu publicznego. W sytuacji, w której auto zostało uszkodzone nie z naszej winy, mamy prawo do pojazdu zastępczego w ramach ubezpieczenia OC sprawcy. Nasza firma świadczy usługi w tym zakresie wynajmu samochodów zastępczych.

Zapewniamy pomoc zarówno osobom fizycznym, jak i Klientom instytucjonalnym. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo otrzymać sprawny samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody bez konieczności wykładania własnych środków finansowych, o ile szkoda powstała w wyniku kolizji drogowej lub innego zdarzenia powstałego z winy działań osób trzecich.

DZIAŁAMY W BŁONIACH

Wynajmujemy samochody długo i krótkoterminowo, a także oferujemy samochody zastępcze na terenie Błoni i najbliższych okolic. Swoją ofertę kierujemy także do mieszkańców innych mieszkańców województwa mazowieckiego m.in. miasta stołecznego Warszawy.

1200px-POL_Błonie_COA.svg
WYNAJEM SAMOCHODÓW
I SAMOCHODY ZASTĘPCZE BŁONIE

Zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej firmy na terenie Błoni: