POMOC DROGOWA
PRUSZKÓW

Potrzebujesz pomocy na drodze niedaleko Pruszkowa? Potrzebujesz autoholowania lub lawety? Zadzwoń po jednego z naszych wykwalifikowanych pracowników, który błyskawicznie wyciągnie Cię z problemów.

Pomoc drogowa Pruszków jest firmą posiadającą wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Nasza firma zajmuje się holowaniem wszelkiego typu pojazdów od wielkogabarytowych tirów przez busy po małe auta osobowe. Teren naszego działania to cały powiat pruszkowski. Jesteśmy specjalistami, którzy należycie wykonują swoje obowiązki, dlatego zdobyliśmy zaufanie tak wielu klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dysponujemy flotą aut które sprostają każdemu zadaniu. Nas nie ogranicza wielkość auta. Przewieziemy każdy rodzaj pojazdu od tira po maszyny budowlane. Skontaktuj się z nami i przekonaj się o naszym profesjonalizmie oraz doświadczeniu zdobytym w ciągu wielu lat działalności.

AUTO LAWETA I HOLOWANIE PRUSZKÓW

Auto wpadło do rowu lub miałeś nieprzyjemny wypadek na trasie? Zadzwoń po naszą lawetę i skorzystaj z naszej usługi dowiezienia Twojego pojazdu w dowolne miejsce. Nasza pomoc drogowa w Pruszkowie sprawi, że Twoje problemy drogowe znikną.

POMOC DROGOWA A2 I S8

Ściągamy pojazdy m.in. z  AUTOSTRADY A2DROGI EKSPRESOWEJ S8 Filarem naszej firmy są doświadczeni ludzie oraz bogate doświadczenie. Pomagamy podczas kolizji drogowych, awarii samochodów lub innych nieprzewidzianych sytuacji. Nasze usługi kierowane są do posiadaczy samochodów osobowych dostawczych oraz tirów Pozostajemy do dyspozycji 24 godziny przez 7 dni w tygodniu. Gwarantujemy natychmiastową reakcję.

DZIAŁAMY W PRUSZKOWIE

Nasza firma oferuje usługi związane z szeroko pojętą pomocą drogową w której skład wchodzą holowanie pojazdów, usługi lawety, holownika, spuszczanie paliwa czy awaryjne otwierania aut. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo 24h/d. Nasze usługi świadczymy szybko (dojazd do 30 minut) oraz profesjonalnie i bezpiecznie. Posiadamy niezbędne narzędzia do wykonywania naszej pracy. Obsługujemy całe miasto Pruszków i okolice m.in. miasto stołeczne Warszawa.

1200px-POL_Pruszków_COA.svg
POMOC DROGOWA
PRUSZKÓW
+48 737 737 421

Zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej firmy na terenie Pruszkowa: