AUTO KOMIS PRUSZKÓW

Zapraszamy do naszego autokomisu mieszkańców Pruszkowa.
Chrzanów Mały to miejscowość leżąca tuż obok autostrady A2 przy zjeździe na Grodzisk Mazowiecki-Błonie. To jedynie 25 minut drogi z Warszawy. Oferujemy wysokiej jakości sprawne samochody używane dla każdego.

Nasz komis samochodowy ma rozbudowaną ofertę zarówno nowych jak i używanych samochodów. Samochody używane są sprawdzone – posiadają historię serwisową i są gotowe do użytku – pozbawione wad prawnych. Z zakupem nie wiążą się żadne problemy natury formalnej. Większość samochodów jest sprawdzona przez profesjonalnych mechaników. W ofercie mamy także zadbane auta poleasingowe. Niewątpliwie jest to korzystna opcja, gdyż zwyczaj flota firmowa jest regularnie serwisowana oraz wymieniana na nową co 3-4 lata. 

KOMIS SAMOCHODOWY PRUSZKÓW

Kadra fachowych doradców, prawdziwych pasjonatów branży pomoże w wyborze auta dopasowanego do Twoich potrzeb w optymalnej cenie. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz dążymy do zaspokojenia potrzeb naszego klienta. Doradzimy w zakresie preferencyjnego pakietu ubezpieczeń. Pewny i bezpieczny samochód zakupiony u nas w komisie odmieni Twoją rzeczywistość.

DZIAŁAMY W PRUSZKOWIE

Nasza firma oferuje usługi związane z szeroko pojętą sprzedażą samochodów używanych. Obsługujemy  teren Pruszkowa  jak i całego województwa – m.in. miasta stołecznego Warszawy.

1200px-POL_Pruszków_COA.svg
AUTO KOMIS PRUSZKÓW
+48 737 737 421

Zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej firmy na terenie Pruszkowa: