AUTO KASACJA PRUSZKÓW

JEŚLI MASZ SAMOCHÓD, KTÓRY NIE NADAJE SIĘ DO DALSZEJ JAZDY: JEST USZKODZONY, AWARYJNY I TYLKO PRZESZKADZA – PODDAJ GO LEGALNEMU PROCESOWI AUTOZŁOMOWANIA W PRUSZKOWIE . PO SAMOCHÓD PRZYJEDZIEMY LAWETĄ, NIE MUSISZ DBAĆ O ŻADNE FORMALNOŚCI, A GOTÓWKĘ OTRZYMASZ OD RĘKI. DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW, KTÓRZY ODDALI SWÓJ SAMOCHÓD W DOBRE RĘCE.

Współpracujemy z największą w centralnej Polsce stacją demontażu pojazdów.

Auto kasacja Pruszków to firma z ogromnym doświadczeniem w skupowaniu i złomowaniu uszkodzonych i powypadkowych pojazdów. Cała procedura odbywa się zgodnie z przepisami prawa i z uwzględnieniem uwarunkowań środowiskowych. Nasza firma składa się z fachowców najwyższej jakości.

Oferujmy usługi złomowania samochodów:

  • osobowych, dostawczych, ciężarowych
  • aut uszkodzonych jak i tych w dobrym stanie technicznym
  • pojazdów niezarejestrowanych i niedopuszczonych do ruchu
  • pojazdów powypadkowych rozbitych, zalanych, skorodowanych
  • wszystkich innych typów pojazdów mechanicznych

ZŁOMOWANIE AUT PRUSZKÓW

Po przyjęciu Twojego auta do kasacji i złomowania otrzymasz niezbędne dokumenty do wyrejestrowania auta z ewidencji pojazdów.

Jeśli masz ważne ubezpieczenie OC, na podstawie wystawionych przez nas zaświadczeń uzyskasz zwrot składki ubezpieczenia OC.

DZIAŁAMY W PRUSZKOWIE

Nasza firma oferuje usługi związane z szeroko pojętym złomowaniem samochodów uszkodzonych i powypadkowych. Nasze usługi świadczymy szybko oraz profesjonalnie i bezpiecznie. Posiadamy niezbędne narzędzia do wykonywania naszej pracy. Obsługujemy teren Pruszkowa jak i całego województwa – m.in. miasta stołecznego Warszawy.

1200px-POL_Pruszków_COA.svg
AUTO KASACJA PRUSZKÓW
+48 737 737 421

Zapraszamy do skorzystania z innych usług naszej firmy na terenie Pruszkowa: